Kapatma Butonu

Ahşap Mutfak Tezgahı

İŞ ORTAKLARIMIZ

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bayiler menüsünden bulunduğunuz ildeki bayimiz ile görüşebilirsiniz. Eğer bayimizin olmadığı bir şehirde iseniz, size tezgahı kargo ile gönderiyoruz. Paketin içinde, istediğiniz ölçülerde (Ölçü standartlarını aşağıda görebilirsiniz) ahşap tezgah, birleşim aksesuarı, süpürgelikleri ve yağı dahil geliyor. İsterseniz evinize, isterseniz montajı yapacak bir marangozun atölyesine gönderebiliyoruz. Bu aşamadan sonra size sadece evye yerini açmak ve gönderdiğimiz yağ ile tezgahı yağlamak kalıyor.

 

Ahşap tezgahlarda standart ölçüler şu şekilde :

Kalınlık                40 mm

Genişlik               640 mm, 960 mm

Uzunluklar          1000 mm, 1500 mm, 2000 mm, 2500 mm, 3000 mm ve 4000 mm.

Proje işlerinde özel ölçüler ve daha ince kalınlıklar da yapılabilmektedir.

Tezgâhın montaj işlemlerinin gerçekleştirilmesinde yüksek profesyonellik gerektiren işçilikler bulunmadığından, ortalama bir marangoz desteği veya standart montaj hizmetleri alarak rahatlıkla monte edilmesi sağlanabilmektedir. Montaj işleminden sonra tezgahın yağlanması için gereken tüm teknik bilgi, Promasif online adreslerinde yayınlanan uygulama videoları aracılığıyla açıklanmaktadır. Bu sayede kurulum ve montaj işlemleri son derece kolay olan kaliteli ürünlerimizin bakımlarını yaparken de destek kanallarımızdan faydalanmanız sağlanmaktadır.

 

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha Fazla Bilgi