Ahşap Mutfak Tezgahı Kullanmanın Avantaları Nelerdir?

Ahşap tezgah kullanımı farklı hammadelerle üretilen tezgahlara kıyasla, işlevsel ve maddi avantajlar sunmaktadır. Maddi avantajlar arasında yalnızca ücretlendirme avantajı değil; ürün kalitesi, fiziki kullanım olanakları ve onarım hafifliği de yer almaktadır.Öte yandan görünüm ve doku itibariyle ortamla bütünleşen dekoratif görünümü, ahşap tezgah kullanımın sunduğu avantajlardar bir diğeridir.

Hijyen koşulları bakımından değerlendirildiğinde, ahşap tezgah, diğer tezgah türlerinden farklı olarak enzim içerikli yapısının avantajı ile ön plana çıkmaktadır. Bilhassa metal tezgah kullanımlarında gerçekleşen bakteriyel çoğalma oranları ahşap tezgah modellerinde kesinlikle yaşanmaz.Bunun en temel sebeplerinden biri ahşap dokunun içindeki enzim içerikli yapıdır. Böylece yiyeceklerin temas ettiği alanlardaki bakteriyel oluşumların yayılması engellenir ve hijyenik bir ortam sağlanır.

Granit, mermer veya metal tezgah çeşitlerinin aksine; ahşap tezgahlarda kullanım  ömrünü uzatan en mühim özellik, bakım kolaylığıdır. Zımpara ve yağlama işlemlerinin düzenli tekrarı veya darbe - çizilme sonrası basit bakım ile ilk günkü tüm kullanım özelliklerini geri kazanan ahşap tezgahlar, farklı tezgahlara kıyasla tasarruf ve uzun ömür avantajı sunmaktadır.

Promasif Ahşap Mutfak Tezgahı satın alarak, ahşap kullanımın sunduğu avantajların yanı sıra, alanında uzman bir marka ile çalışmanın avantajlarından da faydalanalanabilirsiniz. Tasarımdan üretime, satın alımdan iletişime değin, müşteri memnuniyeti odaklı yönetim anlayışının timsali olan Promasif markası; ahşap tezgah temininde sektörün öncü kuruluşları arasında yer almaktadır.

Ürün satın alımında, ürün kalitesine ek olarak marka ile çalışmanın verdiği rahatlığı da elde etmek için, Promasif tezgahları satın alarak uzun ömürlü ve kaliteli ürünleri marka güvencesi ile kullanabilirisiniz.

"Ahşap Mutfak Tezgahı"
Copyright 2021 © Umut Sarp A.Ş.
Tasarım: Özgüweb